Untitled-1

مقاله : آیا محدودۀ تغییرات در قراردادهای مهندسین مشاور مشمول محدودیت سقف ۲۵% می باشد؟

نویسنده :مهندس مرتضی آمری نیا

ماهنامه تخصصی صنعت ساختمان / ساختمان سازه و معماری

شماره ششم – اردیبهشت ماه ۹۷

حدود خدمات و تغییرات آن در موافقت نامه و شرایط عمومی همسان قراردادهای خدمات مشاوره (نشریه ۳۴۱۸ یا ۴۳۱۸) ابلاغی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور[۱] بشماره  ۲۴۶۰-۵۴-۸۴۲-۱۰۵ مورخ ۲۹/۰۴/۱۳۷۹ و در ماده۳ آن، آمده است و در آنجا سقفی برای حدود تغییرات تعیین نگردیده و صرفاً به عبارت ” حد متعارف و در چارچوب موضوع قرارداد ” اشاره شده است. متن کامل مقاله را از اینجا دانلود نمایید.

[۱] – سازمان برنامه و  بودجه سابق

ورود به کانال آموزشی تلگرام قرارداد و مدیریت ادعا

1 نظرات

درج پاسخ